Klubíčko banner 1

Zápis do mateřské školy: rozhodnutí o přijetí

Přijetí_reg.čísla.pdf

Schůzka s novými rodiči bude 4. 6. 2024 od 15:30 h (pokud to bude možné bez dětí).

Fotografie jsou k vyzvednutí u vedoucí ŠJ Kačky. Cena jednotlivec: 450,-, sourozenci 500,-.

AKCE KVĚTEN

- Předškoláci pokračují:

• každé pondělí s delšími vycházkami v rámci projektu Malí průzkumníci. Děti budou mít batůžek s pitím a malou dobrůtkou.
  • V pondělí 27. května pojedou děti do Lázu – akce Vojenské lesy dětem.
  • každou středu s cvičením na ZŠ Březové Hory.

Každé PONDĚLÍ POKRAČUJE PRO PŘIHLÁŠENÉ DĚTI plavání (lekce od 13:00 hod do 13:45 hod). Děti možno vyzvednout u bazénu po 14 hodině.

Ve čtvrtek 9. května od 15: 30 hodin vás zveme na odpolední tvoření s rodiči – DÁREK PRO MAMINKU.

Od pondělí 20. května do čtvrtka 23. května čeká na přihlášené předškoláky škola v přírodě.

V úterý 28. května dopoledne pojedou předškoláci do Bukové na STARÉ POVĚSTI ČESKÉ.

Ve čtvrtek 30. května vyrazí předškoláci na CELODENNÍ VÝLET DO BŘEZNICE, můžou se těšit na divadlo Bajaja v areálu zámku (do batůžku jídlo a pití na celý den). Více informací upřesníme.

- od pondělí 22. dubna pro přihlášené děti začíná plavání.

1. S sebou budou mít v batůžku: plavky, ručník, děvčata s delšími vlásky koupací čepici + svačinku, pití.
  2. Odcházíme po obědě – z MŠ ve 12:30 hodin.
  3. Vyučovací lekce začíná od 13:00  hod a končí ve 13:45 hodin, děti si lze vyzvednout i před plaveckým bazénem, cca ve 14:05 hodin.
  4. Odpolední svačina je všem dětem odhlášena.
  5. Návrat z plavání do MŠ cca ve 14:30 hodin.

-----------------------------------------

- Prázdninový provoz

V době letních prázdnin bude naše školka otevřena ve dnech 8. 7. – 19. 7. 2024

Rodiče dětí z příbramských školek k nám mohou své děti přihlásit do výše kapacity MŠ  – nejpozději do 31. 5. 2024.

V týdnu od 20. 5. – 24. 5. 2024 si vyzvedněte nebo stáhněte z webových stránek dané školky přihlášku na dobu určitou (platná pouze na prázdniny 2024).

Přihlášení dítěte na prázdninový provoz probíhá ve správním řízení, proto musí být vaše vyplněná přihláška:

• potvrzena dětským lékařem
  • přiložena kopie evidenčního listu, který vám na požádání vystaví třídní učitelky.

Pro rodiče dětí naší MŠ:

• Pokud máte zájem o docházku přes letní provoz – nahlaste, prosím, do pátku 24. 5. třídním učitelkám.
  • Pokud budete využívat o prázdninách provoz jiných MŠ (rozpis níže), je nutné se na tyto školky přihlásit od 27. 5. – 31. 5. 2024

Letní provoz v MŠ.pdf

Prázdninový provoz 2024.pdf

- Společná akce rodičů s dětmi na parníku

KDY: pátek 7. června 2024 v 16:00 hod

KDE: odplouváme parníkem z přístaviště ,, Na Františku´´(U Anežského kláštěra) – návrat v 18: 00 hod.

• vlastní doprava do Prahy
  • 2-hodinová plavba s večeří (raut) – 480,- KČ na osobu
  • na výlet s námi mohou jet i babičky, dědečkové, známí

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA JEDNOTLIVÝCH TŘÍDÁCH.

• obrázek 1
  • Obrázek 2

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.