Klubíčko banner 1

Vážení a milí rodiče a děti,

čas letí jako voda a najednou nastal čas opustit funkci ředitelky Mateřské školy Klubíčko a předat pomyslné žezlo paní Mgr. Aleně Švejnohové.

Raději se nebudu za sebe otáčet, kolik dětí a jejich rodičů mi bylo ctí poznat, komunikovat s nimi, společně tvořit a těšit se na další spolupráci.

Vždy mne těšilo předávat zkušenosti, zajímavosti i krásné okamžiky nejen dětem, ale i dospělým.

Něco krásného začíná, ale také končí.

Nyní mi zůstává role babičky, která je krásná a věřím, že i důležitá.

Všem moc moc moc děkuji za společné chvíle s Vámi všemi, opatrujte se, ať se daří.

S pozdravem a láskou

Vaše

Vlaďka Slavíková

Děti přihlášené k prázdninovému provozu k předškolnímu vzdělávání na dobu  určitou v období 8. 7. – 19. 7. 2024 JSOU PŘIJATY.

• Informace k platbám vám v červnu zašle sms zprávou vedoucí ŠJ.
  • Pro všechny přihlášené děti bude tento rok zpoplatněn v souladu s Vyhláškou č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání.
    Školkovné v době prázdninového provozu:
    • platí se poměrná část školkovného v dané MŠ za dobu, kdy má školka otevřeno.
    • pokud přihlášené dítě nebude docházku v době otevření MŠ využívat, vrací se částka pouze za stravné (školkovné NE).
  • V naší MŠ bude pro měsíc červenec stanoven poplatek ve výši 206,- Kč

Přejeme Vám krásné prožití letních prázdnin. Našim prvňáčkům šťastné vykročení do prvních tříd, hodné paní učitelky a spoustu kamarádů. Na Vás ostatní se těšíme v září v novém školním roce 2024/2025.

• obrázek 1
  • Obrázek 2

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.