Přehled akcí na měsíc červen

ČERVEN 2022

• Ve středu 1. června pojedou předškoláci do Bukové u Příbrami a navštíví Čechovu stodolu, kde na děti čeká tematická naučná výstava o české historii.

• Ve středu 8. června proběhne v MŠ projektový den na téma cestování. Děti se mimo jiné mohou těšit na loutkovou pohádku Divadla Basta-fidli – O námořníkovi Čepičkovi

• Ve čtvrtek 9. června vyrazíme na CELOŠKOLNÍ VÝLET DO ZOO Hluboká. Tento den mají všechny děti odhlášené stravování, celodenní jídlo zabezpečujete VY – rodiče. Informace k výletu budou včas vyvěšeny.

• V pátek 10. června od 16:30 hodin na zahradě MŠ proběhne rozloučení s předškoláky s doprovodným hudebním programem. Děti se mohou těšit na následné přespání ve školce.

• Ve středu 15. června od 15:15 hodin vás zveme na tvoření s rodiči – KAMÍNKY.

• Ve čtvrtek a pátek 16. a 17. června vyrazíme s dětmi na dopravní hřiště. Rozdělení dětí upřesníme.

Na závěr Vám přejeme krásné prožití letních prázdnin, školákům úspěšné vykročení do prvních tříd a na Vás ostatní se těšíme 1. září v novém školním roce.

Kolektiv MŠ Klubíčko