Měsíční plán akcí

Září 2020

• Předškoláci budou chodit od 7. 9. každé pondělí na delší vycházky s batůžkem v rámci projektu Malí průzkumníci. V batůžku budou mít pití, případně malou dobrůtku.

• V úterý 8. 9. se koná informativní schůzka pro rodiče předškoláků (nejstarší věková skupina) od 16:00 hodin. Pozor, účast nutná. (Bez dětí!).

• Ve středu 9. 9. se koná informativní schůzka pro rodiče všech dětí od 15:30 hodin, poté bude následovat opékání buřtů na zahradě MŠ k zahájení nového školního roku.

• Ve středu 9. a 23. 9. půjdou předškoláci cvičit na ZŠ Březové Hory. Budou mít batůžek s cvičebním úborem, přezůvkami a pitím!
  • Dne 9. proběhne Sportovní den se ZŠ Březové Hory. Více informací upřesníme.
  • Ve čtvrtek 17. 9. od 9:00 hodin přijede za dětmi divadlo Nána s pohádkou ,,Na paloučku”.
  • V rámci projektu Malí průzkumníci pojedou předškoláci v úterý 22. 9. na celodenní výlet vlakem do Písku do Sladovny. Jídlo a pití na celý den zajišťují rodiče. Po příjezdu si vyzvedněte děti na vlakovém nádraží v 16 hodin.
  • V pátek 25. 9. bude probíhat dopolední vzdělávací program pro děti – Ze života včelky.