Měsíční plán akcí

Říjen 2020

• Předškoláci pokračují každé pondělí s delšími vycházkami s batůžkem v rámci projektu Malí průzkumníci. V batůžku budou mít pití, případně malou dobrůtku.

• Od 1. 10. zahajujeme soutěž na měsíc říjen: ,,Vytvoř si svého dráčka“ Vaše domácí výtvory nám noste k posouzení a výzdobě kdykoliv, moc se těšíme!

• V úterý 6. 10. proběhne cvičení u nás v MŠ pod vedením pana ředitele ZŠ Březové Hory.

• Ve středu 7. 10. a 21. 10. půjdou předškoláci cvičit na ZŠ Březové Hory. Budou mít batůžek s cvičebním úborem, přezůvkami a pitím!
  • 8. 10. začínáme pro přihlášené rodiče s dětmi s odpolední artefiletikou, začátek vždy v 15:30 hodin😊.

• Ve čtvrtek 15.10. proběhne odpolední akce s rodiči: ,,Drak jako malovaný“. Více informací upřesníme.

• V pátek 16. 10. od 8:00 hodin proběhne focení s vánoční tématikou.

• 29. 10. a 30. 10. Podzimní prázdniny – provoz MŠ omezen.